O nas

Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i rozrywkowych: wesel, studniówek, imprez plenerowych, bankietów etc.

Kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne, wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie połączone ze świetną muzyką gwarantują najwyższą jakość usług muzycznych.

W naszym repertuarze znajdą Państwo największe polskie i zagraniczne przeboje znanych i lubianych artystów z lat 70′ 80′ 90′ różnych gatunków muzycznych (pop, disco, dance, rock), a także najnowsze hity z ostatnich tygodni oraz muzyki biesiadnej, walczyka, polki oraz tanga.

Wspólna biesiada

Przyśpiewki weselne i wspólne biesiadowanie, to nieodłączny element każdej udanej imprezy. Proponujemy więc wspólną ucztę śpiewu, przy dźwiękach akordeonu, saksofonu i bębna marszowego.

Dla wszystkich naszych klientów, oferujemy bezpłatną wersję autorskiego śpiewnika w wersji PDF, którego nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu weselnym.

Co nas wyróżnia?

Sprawimy, że to będzie wyjątkowy dzień. Oprócz wyśmienitej oprawy muzycznej, pozostawiamy do Państwa dyspozycji cały szereg dodatkowych atrakcji, w których znajdują się m.in.:

wysokiej klasy estradowy sprzęt świetlny,

liczne zabawy z wykorzystaniem wyszukanych i zabawnych gadżetów,

integracyjne gry i konkursy,

niezapomniane oczepiny,

bezpłatny śpiewnik biesiadny w wersji PDF,

Co jeszcze?

Jesteśmy otwarci, na wszelkie propozycje współpracy, a Państwa szczególne wymagania, są dla nas ogromnym wyzwaniem i zaszczytem. Zapraszamy do kontaktu.

         


Poznajcie nas bliżej


 

actum-11Piotr

Gitarzysta, wokalista

Z muzyką jestem związany już od szkoły podstawowej. Moją pasją jest gitara. Od ponad dwudziestu lat gram i śpiewam na imprezach rozrywkowych.

Gram na: DEAN Evo Special Select oraz Flame. Używam multiefektu gitarowego Line6 POD HD500X.

 

 

 


Bernadetta

img_1127n

Wokalistka

Muzyka i śpiew, to pasje towarzyszące mi od dzieciństwa. Realizuje je od wielu lat, śpiewając muzykę rozrywkową w zespołach muzycznych.

Mój warsztat wokalny oparty jest przede wszystkim na pasji i doświadczeniu oraz na pracy i nauce nad emisją głosu pod uchem doświadczonych nauczycieli.

Na scenie czuję się bardzo dobrze, a moim drugim zamiłowaniem zaraz po śpiewie jest taniec.


 Dawid_mg_4868lk

Instrumenty klawiszowe, saksofon, wokal

Od kilkunastu lat udzielam się w zespołach rozrywkowych jako instrumentalista i wokalista.

Moją pasją jest muzyka bluesowo-rockowa.  Jestem Absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie saksofonu i fortepianu.

 


Łukasz

Instrumenty klawiszowe, akordeon

Jestem Absolwentem Państwowej Szkoły muzycznej I i II w klasie fortepianu, później organy, oraz  Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, który ukończyłem z tytułemmagistra na kierunku: edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Ukończyłem również studia podyplomowe na ww. uczelni na kierunku Wychowanie Fizyczne. Obecnie jestem nauczycielem zajęć rytmiczno-umuzykalniających w kilku rzeszowskich przedszkolach jak również nauczycielem wychowania fizycznego.

Moja praca zawodowa łączy się z moją pasją. Współtworzyłem zespół Sauin, wykonujący muzykę celtycką/irlandzką, Igi Band oraz Irish. Byłem również członkiem nieistniejącego już dziś zespołu „Morże Być”, z którym nagrałem 4 płyty: „Chce mi się morza”, „Moje obrazy”, „Choinka ustrojona” oraz płytę z piosenkami dziecięcymi: „Dzieciaki w trampkach”.

W wolnym czasie lubię również pograć w piłkę nożną. Z kolei dzięki patentowi żeglarza jachtowego jak tylko pogoda dopisuje chętnie obieram kurs na najbliższy akwen, by móc pożeglować.

 Moje instrumentarium to : Roland A90, Korg 01/wfd, Yamaha PSR S910, HOHNER Lucia IVZapraszamy do współpracy!

wypełnimy muzyką Twój wyjątkowy dzień…

 

actum